Наявні у продажу будинки 6 черги — вже будуються! Введення в експлуатацію весна 2020 року. Остання черга проекту!!!

Записатись на перегляд
Площі приміщень Котеджу типу «Агат»
Поверх Приміщення Площа, кв.м.
Перший поверх Тамбур 4,87
Хол та сходи 8,69
Санвузол 3,17
Кухня-вітальня 24,63
Тераса (до площі не включаеться) 9,00
Другий поверх Хол 3,53
Санвузол 4,26
Комора 2,43
Житлова кімната 18,46
Житлова кімната 14,88
Сходи 4,52
Загальна площа  89,45
Подвір’я 40

Придбавши котедж – Ви отримуєте всі переваги дому та квартири у місті. Власне затишне подвір’я, навіс для авто, простора тераса – усе це ми поєднали з перевагами міської квартири – розвинена інфраструктура (дитячі садочки, міські школи, гуртки, магазини та ТРЦ) в пішій доступності; міські центральні комунікації, а також можливість подорожувати, тому що будинок в нашому містечку можливо залишити без нагляду, так як працює цілодобова служба безпеки та сусіди поруч.

Планування будинку виконане таким чином, щоб кожен кв. м. був по максимуму використаний. В нас немає довгих коридорів, чи колон посеред кімнат, все планування виконано таким чином, щоб Вам було максимально зручно та комфортно.

Загальна площа 89,45 кв. м. На першому поверсі простора кухня-вітальня площею 24,63 кв. м., на другому поверсі дві світлі спальні площею 18,46 та 14,88 кв.м., на кожному з поверхів є просторі с/в.

Котедж Агат – це практично, хороша простора двокімнатна квартира, якщо порівнювати з багатоповерхівками, тільки з великою кількістю приємних переваг і за тією ж ціною!Нехай він буде не дуже великим, але вечорами сидячи на власному подвір’ї Ви зможете насолодитись свіжим повітрям та простором. З появою таких будинків Ваші мрії стануть реальними! За доступною ціною Ви отримуєте  — унікальне житло, що об’єднало в собі всі переваги приватного будинку та міської квартири!

Записатись на перегляд