Матеріали в будівництві

Стіни – Керамічні блоки

Для стін ми вибрали матеріал - керамічні блоки, тому що цей матеріал поєднав в собі найкращі властивості. Такі стіни протистоять ультрафіолету, лужним та кислотним середовищам, паропроникні, захищені від грибка та плісняви. Керамічні блоки володіють найкращими показниками звуко- та теплоізоляції, забезпечуючи комфортний мікроклімат в будинку.

Фактурна штукатурка

У складі штукатурки знаходяться тільки безпечні і екологічні мінеральні компоненти, хоча варіант для зовнішнього застосування може містити водовідштовхувальні компоненти на основі сертифікованих полімерних матеріалів. Але основою штукатурки все одно будуть природні складові - мармур, кварц, доламіт. Окрім екологічності, покриття має паропроникність, що забезпечує комфортний мікроклімат приміщення і запобігає утворенню конденсату.

Утеплення – мінеральна базальтова вата

Ми цінуємо Ваш комфорт та затишок тому дуже ретельно вибираємо матеріали для будівництва. Всі будівельні матеріали високої якості додатково проходять технагляд на будівельному майданчику. 

Зовнішнє утеплення стін виконуємо із мінеральної базальтової вати товщиною 100 мм.

·         ЕФЕКТИВНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Кам'яна вата є високоефективним теплоізоляційним матеріалом. За термічною ефективністю вона здатна змагатися з еталонним теплоізолятором - повітрям у нерухомому стані.

Відсутність пустот, здатних поглинати воду, є основою високих експлуатаційних характеристик плит XPS Carbon eco, що поєднують в одному матеріалі мінімальну гігроскопічність, низьку теплопровідність і високу міцність на стиск.

ТАКА СТРУКТУРА ВИЗНАЧАЄ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПЛИТ CARBON EKO:

Вікна -  «КБЕ Оптіма» - максимум комфорту!

Профільна система КБЕ Оптіма
Віконна 5 - ти камерна система шириною 70 мм.
Володіє підвищеною тепло- і звукоізоляцією, досконалої геометрією. Вікна з профілю «КБЕ Оптіма» поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Запис на перегляд будинку

Вкажіть номер телефону і найближчим часом наші менеджери передзвонять вам.
Close