Стіни – Керамічні блоки

Стіни – Керамічні блоки

Для стін ми вибрали матеріал - керамічні блоки, тому що цей матеріал поєднав в собі найкращі властивості. Такі стіни протистоять ультрафіолету, лужним та кислотним середовищам, паропроникні, захищені від грибка та плісняви. Керамічні блоки володіють найкращими показниками звуко- та теплоізоляції, забезпечуючи комфортний мікроклімат в будинку.

 

Чому ми обрали цей матеріал для будівництва:

 

• ВИСОКА МІЦНІСТЬ

Керамічні блоки за міцністю нічим не відрізняються від звичайної рядової цегли, що дозволяє застосовувати їх для зведення несучих і самонесучих стін будівель заввишки до 6 поверхів .Висока механічна міцність блока.
 

• ТЕПЛОВИЙ ЗАХИСТ

Блоки із поризованої кераміки виготовляються виключно з природної сировини – глини. З метою отримання поризованої структури в процесі виробництва до підготовленої глиняної маси додають подрібнені вигоряючі  матеріали, які за термічної обробки вигорають, утворюючи велику кількість закритих мікропор.Завдяки повітрю в мікропорах блока та закритим пустотам, що переривають у виробі монолітність керамічної маси, забезпечуються відмінні тепло- та звукоізоляційні показники стін, в три-чотири рази вищі, ніж у звичайної цегли.

Пустотілі стінові вироби володіють покращеними  теплотехнічними характеристиками в порівнянні зі звичайною повнотілою цеглою, що дозволяє скоротити витрати на додаткове утеплення стін. Поризовані керамічні блоки не змінюють своїх теплотехнічних параметрів протягом усього терміну придатності  . Так, наприклад, блок 2НФ (подвійна цегла) за своїми теплоізоляційними показниками в 2-3 рази перевершує повнотілу керамічну і повнотілу силікатну цегли (згідно з даними лабораторних випробувань).
 

• ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ ПРОЖИВАННЯ

Висока паропроникність стін.Пориста структура кераміки блоків дозволяє стінам «дихати», підтримуючи оптимальну вологість всередині приміщення;

Пом’якшуються перепади температури всередині дому як влітку, так і взимку.
Капілярна структура керамічної цегли чудово виконує функцію повітрообміну. За рахунок перепаду тиску всередині і зовні приміщень, вологе кімнатне повітря виводиться назовні, тим самим, забезпечуючи комфортний мікроклімат всередині приміщення цілий рік.
 

• ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Для нас важливо, що керамічні блоки являють екологічно чистим матеріалом, вони виготовляються із глини – природного натурального матеріалу.  
 

Запис на перегляд будинку

Вкажіть номер телефону і найближчим часом наші менеджери передзвонять вам.
Close