Утеплення – мінеральна базальтова вата

Утеплення – мінеральна базальтова вата

Ми цінуємо Ваш комфорт та затишок тому дуже ретельно вибираємо матеріали для будівництва. Всі будівельні матеріали високої якості додатково проходять технагляд на будівельному майданчику. 

Зовнішнє утеплення стін виконуємо із мінеральної базальтової вати товщиною 100 мм.

·         ЕФЕКТИВНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Кам'яна вата є високоефективним теплоізоляційним матеріалом. За термічною ефективністю вона здатна змагатися з еталонним теплоізолятором - повітрям у нерухомому стані.

Високий опір теплопередачі досягається за рахунок утримання великої кількості повітря в нерухомому стані усередині утеплювача за допомогою тісно переплетених найтонших волокон мінеральної вати.

·         ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Основною сировиною для виробництва кам'яної вати є гірські породи габро-базальтової групи. Завдяки цьому вся мінераловатна продукція є негорючою. Температура плавлення волокон перевищує 1000° С. Теплоізоляція з кам'яної вати утримує від поширення тепло, утворене в результаті пожежі, і захищає будівельні конструкції від деформації і руйнування. Це дає додатковий час, необхідний для евакуації людей, документів і майна.

Важливим фактором при виборі теплоізоляції є те, що при дії високих температур ця теплоізоляція не виділяє шкідливих для здоров'я або отруйних речовин.

Застосування цього виду утеплення дозволяє збільшити вогнестійкість будівельних конструкцій до 240 хвилин і більше.

·         ВІДМІННЕ ЗВУКОПОГЛИНАННЯ

Волокниста структура виробів з мінеральної вати забезпечує відмінні акустичні і звукопоглинаючі властивості матеріалу. Володіє високими коефіцієнтами звукопоглинання в широкому діапазоні частот, що сприяє зниженню рівня повітряного шуму при застосуванні в звукоізолюючих конструкціях різного типу: перегородки, підлоги і т.д. Високе значення динамічних модулів пружності дозволяє ефективно знижувати рівень ударного шуму при влаштуванні міжповерхових перекриттів.

·         ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Кам'яна вата не виділяє шкідливих для здоров'я людини речовин. Екологічна безпека кам'яної вати підтверджена повним пакетом обов'язкової документації (гігієнічними та санітарно - епідеміологічними висновками).

Запис на перегляд будинку

Вкажіть номер телефону і найближчим часом наші менеджери передзвонять вам.
Close