Вибір будинку

Якщо Ви молода родина, що хоче більше вільного простору або Вам набридли багатоповерхівки, котедж типу «Агат» - саме для Вас!

Котедж типу "Сапфір"

Котедж «Сапфір» - це будинок для великої родини, члени якої цінують власній простір та затишок. Комфортний двоповерховий будинок з камінною залою та великою земельною ділянкою. На його просторому другому поверсі розмістилися 3 спальні та 2 окремих  с/в. На першому поверсі - простора, світла кухня-вітальня площею 36,51 кв.м. з виходом на криту терасу та власне подвір’я.

Дуплекс типу "Сапфір"- будинок на дві сім'ї.

Дуплекс типу «Сапфір» - це будинок на дві сім’ї з двома окремими входами. Комфортний двоповерховий будинок з камінною залою та великою земельною ділянкою. На його просторому другому поверсі розмістилися 3 спальні та 2 окремих с/в. На першому поверсі - світла кухня-вітальня з виходом на криту терасу та власне подвір’я.

Дуплекс типу "Смарагд"- будинок на дві сімї.

Дуплекс «Смарагд» - це найбільший двоповерховий будинок в Еко-Полісі «Оксамит», розрахований на дві сім’ї – побудований в стриманому європейському стилі. Арки, відкриті тераси, декор фасадів в одному стилі та ландшафтний дизайн, відтворюють вигляд традиційних приміських європейських містечок, їх комфорту, затишку та безпеки. 

Дуплекси «Смарагд» розташовані на закритій території у центрі котеджного містечка, заїзд до якої тільки для власників будинків та їх гостей по електронним перепусткам.

Котедж типу "Опал"

В котеджі типу "Опал" ми поєднали стриманість "Агату" та розкіш "Сапфіру", тому саме його індивідуальність є унікальною!
Це чудовий варіант для родин різних категорій, як великої так і маленької, для молодої пари або літньої. Саме у цьому будиноку поєдналися переваги усіх попередніх планувань, які ми пропонували нашим майбутнім мешканцям! Планування будинку виконане таким чином, щоб кожен кв. м. був по максимуму використаний та корисний. Загальна площа 122,94 кв. м.

Запис на перегляд будинку

Вкажіть номер телефону і найближчим часом наші менеджери передзвонять вам.
Close